Acer Aspire E1-511 NX.MMLEC.004

Operačný systém
Windows 8.1

Operačný systém
    Windows 8.1

Notebook Acer Aspire E15 vás zaujme na prvý pohľad svojím dizajnom. Klávesnica umiestnená uprostred tela notebook v jemnej priehlbine dovolí pohodlné písanie. Orientáciu na obrazovke vám uľahčí veľký touchpad. Hmotnosť okolo 2,5 kg z neho urobí skvelého spoločníka pre študentov na písanie školských zápisov či pracovný nástroj do kancelárie.

15,6" displej s HD rozlíšením krásne zobrazí všetky vaše dokumenty a filmy. V tele notebooku je uryt dvojjadrový procesor Intel Celeron N2830 s...

1zákazník odporúča produkt

• dizajn
      • výdrž batérie (4 hodiny)
      • windows 8.1
      • touchpad
      • 500 GB HDD
      • 4 GB ram
      • tichý chod
      • klávesnica
      • procesor
      • za tú cenu je zvuk postačujúci
      • chýbajúca mechanika
      • numerická klávesnica
      • málo portov USB
      • umiestnenie portu na slúchadla

Notebook som kúpil pretože starý pomaly odchádza a nepotreboval som nič extrémne, len niečo na pozeranie filmov a surfovanie po internete.
      Vyberal som hlavne podľa ceny a podľa konštrukcie. Vyber som aj s iných značiek a iných tipov, no nejako sa mi napr. pri Lenove nepáčili pánty, vyzerali ako keby sa do pol roka mali zlomiť.
      Za tú cenu som dostal čo som čakal. Jediné čo mi chýba je mechanika, no nahradil som ju externou, no tá nie je taká ako vstavaná. Mechaniku nevyužívam často, čiže som to neriešil.
      Ďalšou vecou, ktorá chýba je numerická klávesnica, no toto je len o zvyku.
      Trocha ma sklamalo umiestnenie niektorých portov ako slúchadla, HDMI, port USB 3.0, tie dali na zadnú stranu čo trocha nedomysleli, lebo je k ním ťažký prístup.
      Hlasitosť reproduktora je postačujúca, nie je to nič výnimočné, notebook je určený na kancelársku robotu.

Notebook odporúčam, za tú cenu to bola dobrá voľba si myslím.