Acer Aspire One Cloudbook 11 NX.SHNEC.001

Operačný systém
Windows 10

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• - Rýchlo som potreboval nejaký lacný laptop a tento bol pre mňa tým pravým orechovým
    • - je rýchly
    • - nezasekáva
    • - rýchly štart vďaka pamäti eMMC
    • - rýchly Wi-Fi štandard
    • - Office 365 na rok zdarma aj s 1TB dát na OneDrive
    • - veľmi nízka interná pamäť
    • - SD karta vytŕča z otvoru

Tento produkt je jednoducho povedané, all in one, nakoľko je veľmi ľahký, ponúka všetko čo potrebujete na kancelársku prácu. Ja som s ním veľmi spokojný a používam ho do školy. Absolútne odporúčam všetkým, ktorý potrebujú niečo kompaktného, rýchleho a veľmi často cestujú alebo vykonávajú nejaké kancelárske veci:) Jediné, čo ma na tomto produkte zarazilo bolo to, že som chcel rozšíriť internú pamäť SD kartou, ale vytŕča z otvoru, čož je nepraktické, ale tak, zvyknete si :D

Operačný systém
Windows 10

Notebook

TECHNICKÉ PARAMETRE

Značka Acer

Typ notebooku Štandardná

Procesor typ Intel Celeron

Displej - rozlíšenie HD (<= 800 riadkov)

Displej - typ matný

Pamäť - veľkosť 2 GB

Pamäť - rýchlosť 1600 MHz

Disk - veľkosť úložiska (GB) 32

Disk - veľkosť do 319 GB

Disk - typ Flash disk (MŠP EM)

Optická mechanika bez optickej mechaniky

Čítačka karet Áno

Bezpečnostné prvky Nie

Operačný systém Windows 10 Home

MS Office Nie

Ďalšia výbava brašna

Obsah balenia Notebook, batérie, adaptér, napájací kab

Materiál šasi plast

Rozmery 292 x 202 x 8,4-17,9 mm