Asus G750JM-T4030H

Windows 8.1
Herný notebook

Windows 8.1
    Herný notebook

Darček !   K produktu zadarmo Powerbanka s kapacitou 5200 mAh.

ASUS G750JM-T4030H i5-4200H(2.80GHz) 4GB 750GB 17.3" FHD matný GTX860M/2GB DVDRW Win8.1 čierna 2r

Strhujúca rýchlosť s procesorom Intel® Core™ i5 a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX860M. Dva nezávislé inteligentné ventilátory a medené chladiče zaručujúce maximálnu efektivitu chladenia aj minimálnu hlučnosť. Technológie ASUS SonicMaster a ROG AudioWizard pre optimalizovaný, výkonný zvuk v akejkoľvek hre. Nekompromisná klávesnica s klávesmi s dlhým zdvihom je jednoducho to najlepšie, čo sa kedy na herných notebookoch objavilo.

Parametre a špecifikácie:

Procesor

Intel® Dual-Core Core™ i5-4200H Processor (3M Cache, 2.80 GHz, up to 3.40 GHz)

Jadro procesora: dvojjadrový

Displej / Grafika 17.3" LED, FHD 1920x1080

• Typ displeja: Matný
    • Grafická karta: NVIDIA Geforce GTX860M, GDDR5 2GB

Pamäť 4GB, DRAM DDR3L 1600 750GB HDD SATA 2.5“ 7200RPM

Optická mechanika

DVD ± RW

Pripojenie k sieti

• Bluetooth: 802.11agn+Bluetooth 4.0 (Dual band)
    • Typ sieťovej karty: GLAN, WLAN
    • Wi-Fi štandardy: ac

Rozhranie 1x Microphone-in jack 1x Headphone-out jack (S/PDIF) 1x RJ45 LAN Jack for LAN insert 1x VGA Port (D-Sub) 1x HDMI 1x mini Display Port

• Webkamera: Áno
    • Čítačka pamäťových kariet: Áno
    • Počet portov USB 3.0: 4

Windows 8.1 64 bit.

Fyzické charakteristiky a farebné prevedenie

• Farba: čierna
    • Séria: G750JM-T4030H
    • Numerická klávesnica: Áno
    • Podsvietená klávesnica: Áno

• odiahol my sputejie vindousu a internet expouler vaš adik8236
      • je to horozny komp som latsplajer a neutiehne ani teraija chel som sy kupyt komputer z ktorym sa budeem počt machrovat v šole ale toto nie ja mam 13 odberov a som latsplajer a teraz nemožšm ani točiť mineštraft ani terarija ani machinaryjum a gta 5 som sy tamm stiakol q vobec xto nefíinguje ako ma ja som mau dobi komputer ale toto nie!! pozryte si moj kanal na jujtube a tajte oidber vaš adik8236

najhoušia kupa maminka mi to kupyla k 8smim naroudeniana ma fungujete ako acer 1