Asus G751JY-T7056H

Numerická klávesnica
    Herný notebook
    Podsvietená klávesnica
    čierne

Notebooky ASUS radu G predstavujú ideálne herné nástroje pre náročné hry kedykoľvek a kdekoľvek. Za pomoci moderných komponentov a prvotriedneho zobrazenie si môžu hráči užívať svoje obľúbené tituly nielen doma, ale aj na cestách. V prípade notebookov G751 majú hráči ďalej k dispozícii veľkoplošný displej a špeciálny systém chladenia, ktorý minimalizuje rušivý hluk. Notebooku nechýba ani technológie v čele so špičkovým audiom SonicMaster.

Parametre a špecifikácie:

Procesor

Intel Core i7, 4860HQ Processor, 2,4 GHz (6M Cache, up to 3.6 GHz)

Počet jadier procesora: štvorjadrový

Displej / Grafika 17.3“, 1920 x 1080 (Full HD)

• Typ displeja: Matný

• Počet portov USB 3.0: 4x
    • Thunderbolt: 1x

Windows 8.1 Pro

Príslušenstvo a software

MS Office 2013 Trial (30 dní)

Zabudované reproduktory

Zabudovaný mikrofón

Zabudovaný subwoofer (Sonic Master)

Power2Go

Adobe Reader

MaxxAudio

MyBitCast

Fyzické charakteristiky a farebné prevedenie

• Farba: čierna
    • Séria: Asus G751
    • Numerická klávesnica: Áno
    • Podsvietená klávesnica: Áno

2zákazníci neodporúčajú produkt

• ASUS ROG G 751JY. je vynikajuci herny notebook .spracovanie vykon cena krásny vzhlad.čo sa tyka vykonu spokojnost chladenia chodu pri maximalnom zataženy ide ticho.mam ho 2 a pol roka spokojny.škoda baterky ktora je priemerna aj to audio.To nič nemeni na tom je to skvely notebook.Možnosti pridania disku aj pamete do 32gb bez zasahu a straty zaruky.
      • priemerne audio ,baterka,vaha no to zodpoveda chladeniu

nadupany notebook ASUS ma presvedčil svojim vykonom chodom vzhladom podsvietevim.asus si zasluzi pochvalu.dakujem

• Vynikajúci výkon.
      • Výborne chladenie.
      • SSD a pamäť sa dajú bez problémov dokúpiť a ľahko bez straty záruky nainštalovať.
      • Vlastne sem nie je ani moc čo napísať. Jedine výdrž baterky je zúfalá.

Ja mám verziu so 16gb RAM a 512Gb SSD a 1TB HDD..
      Určite odporúčam. Momentálne jeden s najlepších herných notebookov na trhu. V pomere cena výkon asi najlepší.
      Určite len tak na časté prenášanie neodporúčam. Predsa je to skoro 5kilová krava.

• da sa snym vytyerat ryt
      • laguje my majnkraft demo
      • a tetrys

ahojťe taak tento notbuk je na pyču. Laguje my majnkraft demo a tetrys. kupyl som sy tento notbuk preto abi som mohol hrat majnkraft demo ale laguje my :(

• Výkon gpu a cpu
      • 16 GB RAM
      • 17" lcd ips
      • usb 3
      • výborná klávesnica s podsvietením
      • nehreje sa
      • voľné sloty na RAM
      • Ventilátory "vrčia" už pri min. výkone
      • Chýba e-sata
      • Konektory na pravo

Zatiaľ som nemal čas na ňom hrať, skúšal som len benchmarky, takže sa teším na dlhé zimné večery ;-)
      Na strih videa vo full hd a uprava fotiek parada, uvidíme ako zvládne 4k a kodek 265
      Ventilátory dosť vrčia aj pri nečinnosti, ale ked sa trocha zohreju tak je to lepšie, paradoxne pri max výkone su dosť ticho, čo som nečakal
      hdd je iba 5400 ale vďaka 8GB SSD je dost svižný
      RAM mam rozšírenú na 12 GB
      Na prenášanie je to síce nepraktické, ale to mi nevadí
      Povrchová uprava je super, obávam sa vnútorného povrchu, dosť budú poznať škrabance
      konektory mohli dať radšej naľavo, takto zavádzajú hlodavcovi

• .
      • .

• super herný noutbuk,vyborne chladenie tichy chod,.vykon
      • priemerne audio

je to skvely herny noudbuk.z nadupanou výbavou odporučam.

• Som maximalne spokojny,mam presne tento typ t.j Asus G751JY-T7056H,ale cena je nejak prehnana,ja som kupil za 1280 eur....

Som Hrac,mam vysoke naroky na vykon a grafiku....a nemozem nic tomuto modelu vytknut.Osobne mi nesedi podsvietenie klavesnice,ale je to ale mala chybicka....vsetko bezi na Ultra rozlisenie bez najmensieho cuknutia,uplne hlatko,pastva pre hracov.Doporucujem vsetkym....

• zle mala vidrz pisu podsvietena neni mali ram pisu 8giga je 4 hd i 7 je i 5 klamu ja mam g 551a je super

zly

• Dizajn
      • Vykon
      • Chladenie

Super notebook s vybornou cenou. Určite odporúčam