Asus GL552VX-DM272T

• Pekny dizajn so svietiacim logom na chrbte displeja
    • DVD-RW mechanika
    • Odoberatelna bateria
    • Primerana vydrz na bateriu
    • Len 4Gb RAM od vyroby (rozsirena o dalsie 4Gb predajcom zadarmo cize v pohode)
    • Nevhodne umiestnenie ON/OFF tlacidla
    • Velke mnozstvo predinstalovanych aplikacii ktore spomaluju chod NB (specialne McAfee)
    • Podpriemerny zvuk
    • Chybajuce SSD ulozisko (moznost uzivatelskeho rozsirenia o SSD M.2 co je male +)

Tento NB plne splnil moje ocakavania vykonu. Dedikovana grafika GTX 950 zvlada aj graficky narocnerjie hry, je vsak nutne podotknut ze pri velmi narocnych hrach je potrebne ubrat detajly (to som aj ocakaval). V mojom pripade mi predajca s NB dodal aj dodatocne 4Gb RAM, cize celkovo 8Gb RAM je velke +, s povodnymi 4Gb by to bolo urcite ovela horsie. NB ma velmi pekny dizajn a svietiace logo na chrbte displeja je naozaj nadherne. Navyse ma DVD mechaniku a odoberatelnu bateriu, co uz v dnesnej dobe nieje az take bezne.
    Na druhu stranu vykonu by urcite pomohlo keby system bol nainstalovany na SSD disku miesto klasickeho HDD (urcite stoji za zvazenie kupa modelu s SSD diskom). Dalej musim upozornit na velke mnozstvo predinstalovanych aplikacii ktore zbytocne spomaluju NB. Zo zaciatku bol naozaj tragicky spomaleny a az po odinstalalovani niektorych aplikacii (specialne McAfee) sa chod systemu rapidne zrychlil. Co sa zvuku tyka, mierne ma prekvapila jeho pri najlepsom priemerna kvalita (moj cinsky tablet ma podstatne lepsi zvukovy vystup)...
    Aby som to zhrnul, s kupou tohto NB som ja osobne spokojny pretoze splnil moje ocakavania a po dizajnovej stranke sa zanho naozaj hanbit nikde nebudete. Pokial si vsak potrpite na vysoku kvalitu zvukoveho vystupu, poobzerajte sa radsej po nejakom inom NB.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Design
    • Grafika
    • Vydrz baterie, len 3 hod

Za 800€ pekný herný notebook.

Procesor
Podsvietená klávesnica
Počet USB 2.0
Počet jadier procesora
čierne

Pozoruhodný notebook ASUS GL552VX-DM272T je vybavený 15,6" palcovým displejom s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Displej využíva LED podsvietenie, vďaka ktorému bude zobrazenie farieb realistické a žiarivé. Srdcom notebooku je procesor Intel Core i7-6700HQ.

Grafická karta nVidia GeForce GTX950M 2GB DDR5 sa stará o všetky dôležité grafické procesy. Notebook disponuje tiež operačnou pamäťou s kapacitou 8 GB. Pre dáta je pripravený disk s kapacitou HDD 1TB 5400 ot./min. Operačný systém notebooku je Windows 10 Home.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Core i7
    • Ziadny SSD disk !!!
    • GTX950M 2GB DDR5 - ktora je uz v tejto dobre low end grafika , takze urcite nie Maximálny herný výkon ako sa v reklame pise.
    • Cena - za 800e som kupil notebook s 1 ssd + 1 hdd diskom +GTX960M 4G ktora je o dost lepsia ako 950M

Ludia nenechajte sa zblbnut reklamou ,
    Z "Maximálny herný výkon, atraktívny dizajn, dokonale plynulé zobrazenie." je mozno pravda len ten atraktivny dizajn .

• , zakúpené v Andrea Shop

• Matny display
    • Bateria
    • Lapač otlačkou
    • Pomale zapinanie

mam ho 1 mesiac a som snim maximalne spokojny ... bez problemou potiahne aj tie najnovišie hry .. odporučam ! super notebook za skvelu cenu

• + Výkonný procesor intel i7
    • + slušných 8 GB ram
    • + Slušná grafická karta
    • - 5400 ot./min disk!!!!

To si ako asus robí srandu do pomerne nadupaného NTB strčí 5400 otáčkový disk a nazve to herným notebookom a ešte na to plácne nálepku Republic of gamers?
    Záujemcom o tento notebook odporúčam priplatiť si za verziu zo 7200 otáčkovým diskom (+20€) alebo disk vymeniť napr. za 240Gb SSD (+80€) k cene.
    Inak sú to u mňa vyhodené prachy a z notebookom si pri hraní užijete len nepríjemne dlhé chvíle pri loandingoch.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Design
    • Grafika
    • Vydrz baterie, len 3 hod

Za 800€ pekný herný notebook.