Asus N550JK-CN126H

• procesor i7-4700HQ
    • disk 1 TB 7200 RPM
    • cena/výkon
    • možno že nemá SSD ale je dosť rýchly aj tak
    • win 8.1 pre mňa zatiaľ trochu sklamanie - správy, skype a jeden profesionálny grafický soft ešte nefunguje na 100%

kúpil som ho za výbornú cenu 927€ ;)
    obchod dodal za 2 dni
    pekné hliníkové prevedenie
    Výborná kúpa, odporúčam aj obchod

Operačný systém
Windows 8.1
Typ panelu
IPS

Štýlový výkonný notebook ASUS N550JK-CN126H sa vďaka svojim skvelým parametrom hodí nielen k práci, ale aj na sledovanie filmov vo Full HD kvalite alebo na hranie aj náročnejších hier. Srdcom notebooku je procesor Intel Quad-Core i7 s vysokou rýchlosťou. Ďalej disponuje 8 GB operačnou pamäťou a pevným diskom s kapacitou 1TB, vďaka ktorému sa vám do notebooku vojde veľké množstvo filmov a hier. Skvelý zvuk si užijete vďaka technológii SonicMaster Premium, ktorá využíva 4 reproduktory a vďaka ktorej je zvuk realistický a plne priestorový. Hranie i náročnejších hier umožňuje grafická karta INVIDIA GeForce GTX850. Samozrejmosťou je aj WiFi, Bluetooth, čítačka SD kariet, webkamera alebo klávesnica s numerickou časťou. Využívaný operačný systém - Windows 8.

• , zakúpené v www.tovarkuvam.sk

• procesor i7-4700HQ
    • disk 1 TB 7200 RPM
    • cena/výkon
    • možno že nemá SSD ale je dosť rýchly aj tak

kúpil som ho za výbornú cenu 927€ ;)
    obchod dodal za 2 dni

• podsvietena klavesnica
    • i7 a 7200 hdd 1TB
    • chladenie 2 vetraky vyfuk do zadu nikomu neprekazaju
    • CENA !!!
    • matny display + ips v pohode pozorovanie aj na slnku v normalnom prostredi musim my uplne staci svietivost aj na 50%
    • hovori sa ze matny nezobrazuje tak pekne farby ale vdaka ips technike je to uplne nieco ine a krasne sa nan pozera
    • pridany subwoofer pokial nie ste naozaj profik na hudbu notebook vie zahrat celkom hlasno a kvalitnu muziku
    • multimedialny notebook ako ma byt
    • znie to neuveritelne ale zatial nic
    • mozno vyhrady ze nemas SSD a okraj hliniku po dlhej dlhej praci trosku zacne skrabat na ruku ale da sa to vydrzat a zvyknut si
    • dalšia vec je ze touchpad je trosku svojsky a tazsie sa stlaca no ja som si zvykol a robi sa mi s nim pomerne pohodlne

Notebook je proste úžasný . Mám ho zatiaľ len týždeň no splňa všetky moje požiadavky. Krasna metóda zobrazovania cez ips display baterka drzi aj na vyse 4 roch hodinach pri beznej praci. Zvlada aj naročnejšie hry a je to naozaj super kusok na trhu pomer cena vykon a kazdemu kto ma 1000 eur odlozenych na notas by som neodporucil nic ine. V klude ho mozem postavit do suboja proti notebookom v cenovej kategorii aj okolo 1200 eur a vyrovna sa im. Úžasne spracované telo komplet hlinik nič sa neprehýba a všetko je tam kde má byť. Touchapad sa trosku horšie stláča ale na to sa da hravo zvyknut a praca s touchpadom je potom pomerne pohodlná. Ďalšou výhodou je krásna podsvietená klávesni ktorá umožní pracu aj v uplnej tme. Display nadherne a ostro zobrazuje s uzasnym rozlisenim. Do vacsieho by som uz nesiel na 15,6 je 1920 x1080 pre mna ideal. Ďalším velkym plusom sú dva vetraky, ktoré fúkajú za notebook čiže vám nič nefučí zo strany ziadne vetranie co len pridava na elegancii tohoto stroja. + to že sú dva im umožňuje v dostatočnej tichosti chladiť čiže nie je počuť takmer nič notebook je uplne tichučky. Windows 8,1 pro je pre mna novy ale rychlo si zvykam a je s nim pomerne pohodlná práca. Hovorím nemám čo vytknúť dlho som hladal vhodny model do 1000 eur prešiel som všetky značky typy notebookov ale toto je naozajstny vitaz. Vždy sa dajú najsť chyby ale za tú cenu splnil do poslednej bodky moje očakávania. V dohľadnej dobe doplnim este o SSD disk a naozaj to bude top stroj za top cenu. GTX 850 ma 4 gb ddr3 mohli radsej uviest stroj s 2gb ddr5 to by som ocenil viac ale aj tento dokaže potiahnuť a veľmi kvalitne aj niektore z najnovsich hier a dokonca to zvlada na fullhd.Pre hracov: Napriklad take world of tanks Full HD high detaily 50 fps uplne v pohode.Batlefield 3 to iste . U novsich hier to full HD robi trosku problem ale na klasickom notebookovom 1360x768 utiahne na ultra vsetko skoro. Prezrite si trh s tymito parametrami mozno najdete nieco do 1000 eur no urcite to nebude mat dva vetraky na chladenie ipskovy display a krasne spracovane hlinikove telo s podsvietenou klavesnicou.