Asus X205TA-BING-FD015BS

Operačný systém
Windows 8.1
Ultrabook

• , zakúpené v HEJ.sk

• Za tu cenu je velmi dobry. Som spokojna.

Je ok

Windows 8.1
Ultrabook

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Finalista

Firma ASUS modelovú radu X205TA prezentuje ako ultra ľahkú, ultra štíhlu a moderne farebnú. To ocenia predovšetkým užívatelia, ktorí sú často na cestách. Všetko je u tejto rady notebookov uspôsobené pre maximálnu mobilitu, ale v kombinácii s vysokou pracovnou produktivitou. Ako bonus používateľ dostane technológiu SonicMaster pre prvotriedne podanie zvuku za všetkých okolností.

Za pomoci moderných procesorov Intel, zvládne každý model z rady X205TA nielen bežné kancelárske aplikácie, ale zostane mu dostatok výkonu aj pre multimediálne nasadenie a ďalšie vaše požiadavky. Výrobca nezabudol ani zrýchlenie štartu notebooku ako takého vrátane možnosti dlhodobého uchovanie v režime spánku. Ale ani v prípade dlhšej nečinnosti o svoje dáta neprídete, notebook všetko uloží a aj po dlhšej dobe budú všetky neuložené informácie k dispozícii.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Za tu cenu je velmi dobry. Som spokojna.

Je ok

• Finalista súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• malý,ľahký,dobrý na cestovanie

vhodný pre študenta ktorý veľa cestuje

• dlhá výdrž batérie
    • ľahký, spratný, šikovný
    • dobrá rýchlosť

Výborný notebook, skvelý na cesty. Ja ho používam do školy. Zatiaľ ho hodnotím na výbornú...

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

O.k.

• Ľahký, malý - ideálny na cesty
    • Maximálne tichý - žiadne zvuky z vetrania apod., človek ani nepozná, že je zapnutý.
    • Rýchly - na internet, facebook, seriály atď - ako stvorený.
    • Megadlhá výdrž na batériu - pokojne ho (s prestávkami) používam celý deň.
    • Trošku mi hapruje klávesnica - niektoré klávesy idú ťažšie stlačiť (a to ho mám len 3 mesiace). Ale inak funguje, tak uvidím.

Milý malý noteboočik, beriem ho so sebou všade na cesty. Zatiaľ všetko funguje tak ako má, už i na Win8 som si zvykla, tak uvidím, ako mi dlho bude slúžiť.

• , zakúpené v SHARK.sk

• Som spokojna,super cena a zatial aj vykon.

Kvalita za rozumnu cenu.

neviem preco by som si mal kupit ten to nootebok daj like ak si ho mam kupit

• , zakúpené v eTECHSHOP.sk

• Presne toto som chcel !!!
    • rýchly,lacný,ľahký,výdrž batérie,
    • mohol mať USB 3

nemá chybu..

• Malý, tenký, lahký, výkonný, krásny.
    • SSD disk
    • Iba 32GB disk.

Výborný notebook za bezkonkurenčnú cenu.