Asus X550LN-XO076

Operačný systém
Bez OS

• Výkonný, ľahký, pekný
    • Po dvoch mesiacoch odišiel Samsung HDD a následne po výmene disku (záručne) nevie bootovať (Bios)

Pokiaľ by som nevychytil zjavne vadný kúsok, bol by som spokojný na 100%. Ibaže mám doma nový notebook, už dva krát servisovaný. Nie som spokojný!

• CPU i5 generácie Haswell
    • Krehka mechanika
    • Problém s kompaktibilitou RAM
    • Hrozne vyriešená nabíjačka
    • Jack spoločny pre Mic a sluchadla

Pomerne kvalitný notebook, bol braný na hranie hier a nemá problem s hrami ako FarCry 3(Ultra), Guild Wars 2(medium high-60FPS) alebo Watch Dogs(medium High). Svojim dizajnom pripomína ultrabook, ľahký a dobre sa prenáša, telo je kompletne plastové, a však sa neprehrieva čo ma prekvapilo. Nedostatkom je 4GB RAM ktorá pri next gen hrach už je málo a tak hra ako Watch Dogs pri šoferovaní občas posekuje, preto je dobré dokúpiť 8GB RAM do voľného slotu.

dobry pomer cena/vykon

Operačný systém
Bez OS

ASUS X550LN-XO076

Notebook ASUS X550LN bol navrhnutý ako všestranný domáci stroj, určený na splnenie všetkých vašich požiadaviek. Použitý displej s uhlopriečkou 15,6 " disponuje rozlíšením 1366x768 s príjemným ostrým obrazom v každej situácii. V kombinácii s krištáľovo čistým zvukom vď

• Výkonný, ľahký, pekný

• Jack spoločny pre Mic a sluchadla

• výkon
    • matný displej
    • česká klávesnica

Notebook odporúčam. K notebooku som dostala aj hru Watch Dogs, na nízkej grafike ide plynulo, až kým nezačnete šoférovať. Preto pri hrách s vyššími hw nárokmi odporúčam dokúpiť ešte ramku.

• veľmi dobrý pomer cena a výkon, super mašinka, matný displej som spokojný
    • česká klávesnica pri mojom type

nepresný popis, má dva porty USB 2 a jeden USB 3.

dobry pomer cena/vykon

• Dobrá cena