Asus X555LD-XO049H

Pomer strán
16:9
čierne

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Cena, rýchlosť štartu systému, nemrzne, veľmi dobrá výdrž na batériu, pomerne vysoký výpočtový výkon za túto cenu, matný display, design
    • jeden slot pre operačnú pamäť

• dobrá výdrž batérie
    • fajnovučké vybavenie
    • výborný procesor
    • a je super

notebook som vyberala pomerne dlho a tento spĺňa všetky moje požiadavky a predstavy čo som chcela,je rýchly,výborne sa na ňom pracuje,je tichý,cena+kvalita presne podľa mmojej predstavy,batéria vydrží dlho,spokojnosť

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

Výrobca grafickej karty

NVIDIA

Výbava

Výbava

WiFi, Bluetooth, Čítačka pamäťových kariet, Operačný systém, Optická mechanika, Touchpad, Numerická klávesnica

Webkamera 720 px

Typ pamäte

Modelové označenie procesoru

Intel Core i3 4030U

Frekvencia procesoru 1,9 GHz (1 900 MHz)

Počet jadier procesoru 2×

Typ úložiska

HDD

Kapacita 500 GB

Rýchlosť otáčok HDD 5 400 ot/min

HDD Kapacita 500 GB (500 000 MB)

Operačná pamäť

Kapacita pamäte 4 GB

Typ pamäte

DDR3

Frekvencia pamäte 1 600 MHz (1,6 GHz)

Počet slotov 1×

• Rýchly
    • Tichý
    • Klávesnica vyzerá ako Apple
    • Tenký
    • Celkom ľahký
    • Dosť rýchle sa mi nabíja
    • Nič ( Trošku kamera) ale preto som si ho nekupovala

Musím povedať ,že ak som mala Windows 8 (áno bol rýchly)
    no teraz ak vyšiel update na Windows 10 zadarmo tak je ešte rýchlejší.Určite odporučam všetkým.Celkom by som povedala ,že potiahne aj hry.Má rýchly štart 2 sekundy.Trochu mi vadila dlhá inštálacia po prvom zapnutí ,ale teraz je to už v poho.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• jeden slot pre operačnú pamäť