HP 355 G6V71EA

Windows 8.1

• , zakúpené v Alza.sk

OK

• , zakúpené v SHARK.sk

• Cenovo dostupný, rýchly, tichý, .. multifunkčný touch-pad, numero-klávesnica; kvalitný obraz
    • Čo mne chýba, je svetielko na num locku :-) čo je však zanedbateľné.Treba si zvyknúť na win 8.1, ale to nie je zápor.

Aj pred tým som používala notebook HP, preto som ostala verná značke, lebo mi vydržal 7 rokov. Tento nový je samozrejme svižnejší. Rýchlo sa zapína; spúšťa programy; po uspatí sa spustí za pár sekúnd..
    Kúpila by som si ho ešte raz!

Operačný systém
Windows 8.1

• OS: Windows 8.1 64bit v lokalizáciách CZ / SK / ENG (voľba pri prvom spustení)
  • CPU: AMD Quad Core A6-6310 (2.4 GHz, 2 MB L3 cache, 4 cores)
  • Grafika: AMD RadeonTM HD 8670 nezdieľaná 2 GB DDR3, prepínateľná
  • Displej: 15.6 "diagonal LED-backlit HD (1366 x 768) - matný
  • HDD: 1 TB 5400 rpm SATA
  • Mechanika: DVD + /-RW SuperMulti DL Drive
  • RAM: 1x4GB 1600MHz DDR3
  • Sieť: Ralink 802.11 b / g / n (1x1) + Bluetooth ™ 4.0 combo

VGA webcam

Externý 65W HP AC adapter

HP 4-cell (41 WHr) Li-Ion battery numerická klávesnica (vodeodolná) nie je čítačka odtlačkov prstov (obrázok je ilustračný)

Porty

RJ-45 (Ethernet) - 1x

USB 3.0 - 2x

USB 2.0 - 1x

HP Multi-Format Digital Media Reader - supports SD / SDHC / SDXC

Supports mini versions with adapter

Záruka 1 rok v servise s možnosťou rozšírenia až na 3 roky na mieste u zákazníka

Záruka batérie: 6 mesiacov váha začína na 2,3 kg

• rýchlosť
    • matná obrazovka
    • je tichý
    • výdrž batérie
    • pri zapnutí treba stále zapnúť num lock

Nie je mu čo vytknúť, som s ním maximálne spokojná, ide ako má. Určite odporúčam.

• , zakúpené v Alza.sk

OK

• , zakúpené v SHARK.sk

Kúpila by som si ho ešte raz!