HP ProBook 455 G6W48EA

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• výborná kvalita za vynikajúcu cenu
    • elegantný dizajn
    • nejde aktivovať tlačidlo fn

Notebook som si hlavne kúpila kvôli štúdiu na vysokej škole, no zvláda aj hry. Zatiaľ som s jeho používaním spokojná, nemala som s ním žiadne problémy. Rozhodne notebook s najlepšími parametrami v tejto cenovej oblasti.

• , zakúpené v Alza.sk

• splnil moje očakávania, už som tento produkt mala

Notebook potrebujem pri svojej práci, ten môj bývalý už odišiel a bol to tento istý typ ale starší model

Herný notebook

Štvorjadrový procesor AMD A8-7100 (1.8GHz, Turbo až 3.0GHz); 4GB RAM (DDR3); 15.6 "HD (1366x768 bodov) LED displej; grafika AMD Radeon série R5; 500GB HDD (7200RPM); DVD ± RW mechanika, rozhrania: Wi-Fi, Bluetooth, 4x USB (2x 3.0); predinštalovaný operačný systém Windows 8.1

Systémové funkcie

Windows 8.1 64

Skupina procesora

AMD A8 APU

Procesor

Štvorjadrový procesor AMD A8-7100 APU s grafickou kartou Radeon R5 (1,8 GHz, až do 3 GHz, vyrovnávacia pamäť 2 MB)

Čipová sada

AMD A76M FCH

Okolitý

Nízky obsah halogenidov

Rozmery a hmotnosť

Rozmery (Š x H x V) 37,5 x 26,28 x 2,34 na 2,55 cm (spredu dozadu)

Od 2,15 kg (Konfigurácia s najnižšou hmotnosťou. Hmotnosť sa mení podľa konfigurácie. Pozrite si príručku Stručné technické údaje.)

Pamäť

Pamäť

Pamäť SDRAM 4 GB 1600 MHz DDR3L (1x 4 GB)

Pamäťové sloty 2 SODIMM

Ukladací priestor

Interná jednotka 500 GB 7200 ot./min. SATA

Optická jednotka

DVD+/-RW SuperMulti DL

Obrazovka a grafika

Obrazovka

Antireflexný displej HD s uhlopriečkou 15,6", podsvietením LED (1366 x 768)

Grafika

AMD Radeon R5 (konfigurácie AMD A8 APU)

Rozširujúce funkcie

Porty 2 porty USB 3.0 2 porty USB 2.0 1 port HDMI 1 kombinovaný port na slúchadlá/mikrofón 1 konektor napájania 1 port RJ-45 1 port VGA

Rozširujúce zásuvky 1x multiformátová čítačka digitálnych médií (podporuje pamäťové karty SD, SDHC, SDXC)

Zvuk

Zvuk vo vysokom rozlíšení HD so zvukovým systémom DTS Sound+ 2 integrované stereo reproduktory

Dvojité mikrofóny (pre modely nakonfigurované s kamerou)

Kombinovaný konektor pre slúchadlá a mikrofón

Fotoaparát

Sieťové rozhranie

Realtek Ethernet (10/100/1000)

Bezdrôtové pripojenie

Kombinovaný port Realtek 802.11b/g/n (1x1) a Bluetooth® 4.0

Požiadavky na napájanie a prevádzku

Zdroj napájania 45 W sieťový adaptér Smart

Typ batérie 4-článková, lítiovo-iónová batéria s dlhou výdržou (40 Wh)

Správa zabezpečenia

Box

Parametre

Názov parametra

Hodnota

Uhlopriečka displeja 15" až 16"

Operačná pamäť 4GB

• , zakúpené v ABCvelkoobchod.sk

• výborná kvalita za vynikajúcu cenu
    • elegantný dizajn
    • nejde aktivovať tlačidlo fn

• - dostatočný výkon pre multimédiá a kanceláriu
    • - neprehrieva sa
    • - výborná kvalita displeja, dobré pozorovacie uhly, matný displej
    • - výborná klávesnica
    • - kombinácia kov-plast vyzerá dobre
    • - ľahký a prenosný - mám 15 palcový
    • - rozlisenie len HD ready
    • - displej je vložený do mäkého plastu, ktorý sa ohýba a v určitej polohe spôsobuje čiary na obrazovke (nevhodný napr. na kolenách, na stole je to ok)
    • vonkajšia strana obrazovky sa ľahko upatlá, po dotyku ostávajú stopy, ťažko sa čistia
    • - odporúčam vymeniť pomalý 5400 otáčkový disk za SSD, zrýchli to systém

Pomerne dobrý notebook za tú cenu, až na pár nedostatkov odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• splnil moje očakávania, už som tento produkt mala