HP Stream 13-c000nc K5F81EA

• , zakúpené v EDIS

• som spokojný

je ok

• , zakúpené v Alza.sk

• S notebookom som veľmi spokojná. Je veľkosťou taký akurát, poslúži na všetko, čo práve potrebujem, a hlavne sa mi páči, že ide úplne po tichu... Na čo som pri iných notebookoch nebola zvyknutá. Jo to najlepší notebook. aký som doteraz mala. . :-)

Tento notebook som si vybrala hlavne kvôli jeho veľkosti. Má všetky požadované vlastnosti, ktoré som od notebooku potrebovala. Jednoduchá a rýchla obsluha, výborná klávesnica.. a hlavne úplná, aj slovenská abeceda. A čo sa mi najviac páči, jeho tichá prevádzka. Nezahrieva sa a nevydáva pri prevádzke žiadne zvuky. A k tomu všetkému ešte aj za výbornú cenu.

Operačný systém
Windows 8.1

Prenosný notebook HP Stream 13-c000nc je ideálny stroj na rýchly beh webových aplikácií, kancelárskeho balíka a prípadné sledovanie videí. Modré prevedenie notebooku ponúka naozaj zaujímavý vzhľad. Jedinečný dizajn poskytuje chladenie bez použitia ventilátorov, takže vás pri počúvaní hudby nebude rušiť otravný hukot. Malá klávesnica je prispôsobená ľahkému písaniu.

• , zakúpené v EDIS

• som spokojný

je ok

s notebookom som spokojna, velkost akurat, pracuje potichu, vyborny aj na cestovanie :-) odporucam, aj cena pristupná

• , zakúpené v Alza.sk