Lenovo B590 59-362012

Operačný systém
Bez OS

• Výkon, rozloženie klávesnice
    • Plasty, pánty a celkovo obal. Nerozumiem politike Lenovo ohľadne (ne)prístupnosti driverov.

Pomer cena-výkon bez konkurencie

cena / vykon postacuje

• Výkonný procesor
    • Dizajn

Tento produkt som si vybrala na odporučenie môjho známeho, ktorý má prehľad v technike. Som spokojná, že som dala na jeho radu.

Operačný systém
Bez OS

Procesor:
Intel® Core™ i3-3110M (2,40GHz, 3MB, 2 jadrá)
3. Generácie Intel® Ivy Bridge

Klávesnica:
Anglicko-Slovenská
Numerická

Sieť:
Áno - 10/100/1000 (RJ-45)

WiFi:

1 x VGA
1 x HDMI
1 x Slúchadlá/reproduktor/line-out
1 x Mikrofón/line-in
1 x Sieťový konektor (RJ-45)

Batéria:
6-článková, výdrž až 6 hod.

Rozmery:
Šírka: 378 mm
Hĺbka: 252 mm
Výška: 33,1 mm

Hmotnosť:
2,35 kg

• Kvalitný výrobok,
    • spolahlivý,
    • na prácu rýchly a zvláda aj postaršie hry v pohode.
    • za tú cenu vobec nič

B590-tku mám už 7-dmi rok a nemôžem sa sťažovať panty, obal, klavesnica všetko je v stave ako ked som zakúpil :)
    Po zapnuti noťas naskočí za pár sekund, baterka stále pôvodná má vydrž cca 2h.. hry do roku 2010 v pohode na ňom rozbeham na full. Dokonca je vhodný aj na prácu pre autocad.. Chladič pracuje ticho, mám pocit že za tie roky dokazal že je to nezmar medzi Notebookmi stále s nim cestujem kade tade.. predchádzajúce Hapečko mi odišlo mesiac po zaručnej dobe takže lenovo si myslim že je vyborna značka.

Odporučam !!

• - v priebehu 2 rokov som bol s ním spokojný
    • - rýchly
    • - dobrá cena kedysi
    • - trošku problém nainštalovať wifi

Trošku nechápem terajšej cene. Produkt som kupoval vo februári 2014 za cenu 396 euro. V novembri 2015 sa mi pokazil - odišiel mi display, v decembri 2015 mi poslali peniaze nazad, lebo notebook bol ešte v záruke.
    Chcel som si kúpiť ten istý notebook, lebo som predpokladal, že cena za skoro 2 roky výrazne klesla. Na heureke keď som si porovnával ceny je ale momentálne najnižšia cena tohto notebooku 409 EUR !! Ešte vyššia ako pred 2-mi rokmi. Nerozumiem tomu.

• Výkon, rozloženie klávesnice

Pomer cena-výkon bez konkurencie

cena / vykon postacuje

• Výkonný procesor
    • Dizajn

• - Vykon
    • - Cena
    • - Konstrukcia je labilna, vrzganie spod klavesnice.
    • - Mikrofon je umiestneny v blisko klanesnive a tym prenasa zvuk klavesnice pri pisani a sucasnom napr. Skypovani.

Vykonny notebook z labylnou konstrukciou vhodny pre tych, ktory notebook casto neprenasaju.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• zatial ho mam kratko, ale notebook šlape ako má
    • vysoký výkon za dobru cenu
    • zatial neviem

značka lenovo, silný výkon za tu cenu- niet co dodat

• Víťaz súťaže ProduktRoku 2013

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v BONUSKO

• Perfektný.

Vybral som si ho kvôli skvelému pomeru cena-výkon. A som viac než spokojný s týmto výberom. Nie som človek, ktorý si môže dovoliť nejaký luxus, a preto keď už som chcel investovať do nového notebooku som veľmi dobre preskúmal ceny v kamenných a netových obchodoch notebookov s rôznymi parametrami. Tento model s použitím vzorca vysoká kvalita-nízka cena naozaj u mňa vyhral.

• , zakúpené v Gigastore

• procesor , grafika, cena
    • plastové telo, pri dvd mechanike sa prehyba

vyborny pomer cena vykon