Lenovo G505 59-411494

Operačný systém
Windows 8.1

• , zakúpené v Alza.sk

Som spokojný s tovarom a odporúčal by som produkt aj svojím priateľom.

• , zakúpené v Alza.sk

pre moje potreby postačuje.

bol to darcek pre syna 8 rokov

Operačný systém
Windows 8.1

LENOVO IdeaPad G505s AMD Quad-Core A8-4500M (1,9 GHz) / 15,6" HD LED LCD / AMD (2GB) / RAM 8 GB / Disk HDD 1 TB / DVD-RW / WL / BT / USB 3.0 / Win8.1 64-bit 59411494 Bežné funkcie v nadštandardnom prevedení. Počítače radu G dokážu s prehľadom plniť každodenné úlohy, spojené s prácou na PC. Získajte všetky funkcie, ktoré potrebujete, za veľmi nízku cenu. Modely radu G vám budú spoľahlivo slúžiť ako váš hlavný notebook aj ako počítač v domácnosti.

• , zakúpené v Alza.sk

Som spokojný s tovarom a odporúčal by som produkt aj svojím priateľom.

• , zakúpené v Alza.sk

pre moje potreby postačuje.

bol to darcek pre syna 8 rokov

ggg

• Životnosť
    • Slušný hardvér
    • made in China

Stary Lenovo notebook mi po 10 rokoch funguje
    Overená značka
    Pre potreby studia, práce viac ako postačuje

• Vysoká grafika, spustí hry z 2014 bez problémov na vyšších detailoch
    • Ľahký, dobre prenosný
    • Klávesy sú tiché, ani v noci nepočuť keď píšem
    • Je tichý aj po čase používania
    • Problémy s vypadávajúcou wi-fi
    • Prehreje sa po hodine, niekedy aj skôr keď zapnem hru typu WatchDogs ktorá má vyššie požiadavky
    • Nepáči sa mi spôsob nabíjania cez USB
    • Medzi klávesami sú medzery ktoré mi dosť prekážajú

Tento produkt som si vybral na základe toho že som potreboval notebook do 500€ s grafickou kartou aspoň 2GB, myslím že som si vybral dobre, ale určite sa nájde aj niečo lepšie...

dobra cena

• výkon, grafika
    • nic

Za málo peňazí, veľa muziky

• , zakúpené v Alza.sk

• notebook je veľmi tichý,ani nepočujem,že je zapnutý
    • je rýchly
    • páči sa mi vzhľad
    • nie je ťažký
    • má veľa miesta na disku
    • dobrá výdrž batérie
    • zatiaľ nič,je to môj prvý notebook..

notebook určite odporúčam

• , zakúpené v Alza.sk

• Spickovy notebook za skvelu cenu
    • Zlozity vyber bonusov. Norton antivirus som mal gratis , ale zlozity vyber.

Spickovy notebook za skvelu cenu