Lenovo IdeaPad Flex 14 59-426035

Operačný systém
Windows 8.1

Operačný systém
    Windows 8.1

LENOVO IdeaPad Flex 2 14 Intel® Pentium® N3530 (2,16 GHz) / 14" Multi-touch HD LED LCD / Intel HD / RAM 4 GB / Disk HDD 500 GB + 8 GB SSD / WL / USB 3.0 / Win8.1 64-bit 59426035 Ak si myslíte, že konvertibilný notebook nie je z vašej cenovej relácie, zamyslite sa znova. Flex 14 je ultraprenosný dual-mode notebook, ktorý sa môže otočť o 300 stupňov z módu notebooku do módu tabletu. Perfektný spôsob, ako si vychutnať filmy na cestách alebo si vychutnať čo najviac dotykových aplikácií.

• Hneď od začiatku nonstop seká, padá, ledva utiahne prehliadač. Mám ho 6 mesiace a už mi 6x spadol windows, (Windows prestal reagovať) a musil som to znova celé preinštalovať.

Čakal som od toho viac, starý zničený notebook na vyhodenie mi toho utiahol viac a ešte niekdy takto uboho nespadol, ako keby bol stavaný na to. Ani keby mi zaplatili aby som ho doma mal znova tak nie dík, NIKDY VIAC... Mám tám iba základné programy a nič čo by malo nejak extra spomaliť jeho chod, kúpte si radšej niečo s windows Vista, utiahne toho viac.

• Lenovo IdeaPad Flex 14 je zaujímavým Ultrabookom, ktorý sa hodí najmä na domáce použitie v interiéri. Jeho budúci majite...

Zobraziť celú recenziu na www.techbox.sk