Lenovo IdeaPad Y50 59-432681

• nic

super cena, super kvalita

• , zakúpené v Qcomp

• Spĺňa všetky moje podmienky

Hľadala som vysoko výkonný počítač tak na náročné práce ako aj na hranie najnovších hier. Maximálna spokojnosť!

• , zakúpené v ThinkPro

• Vysoký výkon a pritom stále slušná hmotnosť aj výdrž batérie. Na stránke píšu do 5 hodín, ja pri surfovaní na internete a polovičnom jase nemám problém tých 5 hodín dosiahnuť.
    • Veľmi chválim repráky, ktoré poskytujú nadštandardný zvuk vzhľadom na veľkosť notebooku. Rýchle nabíjanie, do 2 hodín je úplne nabitý. Podsvietena klávesnica je ideálna pre písanie po večeroch.
    • Ten pevný disk ho veľmi spomaľuje a nezachráni to ani tých 8GB SSD cache, takže určite viac odporúčam kupovať verziu s SSD.
    • TN displej, ktorý neponúka také pekné farby a čiernu ako IPS technológia, ale má rýchlu odozvu pre hráčov. Iba jedno HDMI

Výkonný hardware uložený v krásnom tele. Z vonka je pekne spracované veko aj spodok v podobe brúseného hliníka a vnútro je akési matné pogumovanie, takže odtlačky sa tam nerobia až tak jednoducho ako na lesklých povrchoch. Podľa mňa tam mohli dať namiesto toho USB 2.0 kľudne 3.0 a ešte jedno k tomu aby tam boli 4 USB porty a niekomu môže ešte prekážať len jedno HDMI pri použití takejto grafiky. S týmto strojom som veľmi spokojný, má všetko čo potrebujem: výdrž, výkon a prijateľné rozmery a váhu, ja som s kúpou tohto produktu nadmieru spokojný, za tú cenu je to parádny NB.

Výkonný notebook Lenovo IP Y50-70 vám dovolí dopriať si najlepšie zážitky pri sledovaní filmov, počúvaní hudby aj hraní hier. Filmy a dejové linky v hrách sú vďaka monitoru s FullHD rozlíšením fantasticky realistické a nebude vás nič rušiť, ani nepríjemné odlesky svetla na jeho povrchu. Kvalitný displej by sám o sebe nestačil, tento zážitok je úplný vďaka výbornej grafickej karte, ktorou je tu Nvidia GeForce GTX 860M s veľkosťou 4 GB. Skvelými hardwarovými prvkami je aj procesor Intel s frekvenciou 3,5 GHz po pretaktovaní a operačná pamäť, ktorá sa skladá z dvoch 8 GB kariet.

• vsetko
    • nic