Lenovo IdeaPad Z50 59-425137

• ostrejsie hrany

kvalitný notebook z dobrým výkonom

• tenký, rýchly, dobrá výdrž na baterke, vysoký výkon
    • trošku sa zahrieva

lenovo som si vybral keďže mám dobré skúsenosti s ním, predtým som mal slabšiu g505, no chcelo to niečo lepšie, keďže mi to treba na výšku
    ntb zvláda všetky úlohy rýchlo, nezasekáva sa, keďže ma 8gb RAM a rýchly procesor, výhodou je aj dvojitá karta, jedna v procesore a druhá dedikovaná nv karta, ktorá podáva vysoký výkon v hrách, druhá v procesore stačí na bežné úlohy, čiže ntb ma vtedy oveľa nižšiu spotrebu

• Kvalitné spracovanie
    • výborný výkon napriek použitému úspornému procesoru
    • pomer cena - výkon
    • nič, čo by stálo za reč

Na jednej strane vhodný notebook pre ľudí, ktorí ho budú používať na bežnú prácu (office, fotky, web, atď.), ale aj pre študentov ktorí ocenia dlhšiu výdrž (5 a viac hodín pri bežnom používaní) a ešte si na ňom bez problémov zahráte aj nové hry (napr. World of Tanks na stredné detaily cca 35-38fps)

Procesor
Windows 8.1
Rozlíšenie displeja
1366 x 768
biele

LENOVO IdeaPad Z50-70 Intel® Core™ i5-4210U (1,7 GHz) / 15,6" HD LED LCD / NVD GeForce (2GB) / RAM 8 GB / Disk HDD 500 GB + 8 GB SSD / DVD±RW / WL / BT / USB 3.0 / Win8.1 64-bit 59425137 Extrémne tenký notebook, ktorý v sebe skrýva viac, ako len obyčajnú výbavu. Je cenovo dostupný a kombinuje štíhly dizajn s vynikajúcim výkonom.

• je super

• dizajn
    • vhodný aj na hry

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v Alza.sk

• Kvalitný procesor, dobré prevedenie, výkonná grafika a operačná pamäť
    • Prvý kus nám odišiel po štyroch hodinách, po rýchlej reklamácii sme následne dostali druhý, ktorý našťastie funguje perfektne.

Celkovo sme spokojný. Jediné negatívum je Windows 8, ale ten nemá s notebookom nič spoločné.
    Takže vrelo odporúčam ďalším záujemcom.