Lenovo ThinkPad Edge E540 20C60085XS

• snáď výkonný procesor
    • za výhodu som považoval aj ssd disk
    • klávesnica odolná proti poliatiu
    • je celkom ľahký
    • -ssd disk sa nikde nenašiel, ani pri otvorení miesta, kde by sa mal nachádzať,ale aj ak by tam bol nemá príliš žiadny zmysel a výhodu pri jeho kapacite
    • -notebook je bez akéhokolvek návodu
    • -zdá sa mi celkom pomalý pri nábehu

hľadal som lepší priemer pre multimedialne využitie a kedže nerád čakám chcel som aj ssd disk, aby to šľapalo...pravda je, že strarý notebook bol stejne rýchly ako tento, teda čakal som od thinkapadu viac, snáď sa toho dočkám, po doinštalovaní ssd disku... teda celkovo skorej sklamanie, ako spokojnosť, ale mám ho ešte krátko..

• Výkon
    • Procesor i7
    • Ram 8GB
    • Dedikovaná grafická karta
    • Dizajn
    • Klávesnica
    • Kvalita
    • Thinkpad
    • Slabý displej, hrozné farby a mizerné pozorovacie uhly, nechápem prečo také niečo ešte vyrábajú, myslel som že toto bol neduh 5 rokov starých notebookov, a nie notebooku z roku 2014 ktorý stojí vyše 700€...

Notebook som si vybral kvôli vysokému výkonu a primerane dobrej cene. Výkonom je to silný notebook. Grafika už trochu zaostáva, no nie je to herný notebook. Ale rozbehne v pohode skoro všetky nové hry.
    Dokáže sa úplne zapnúť za 30 sekúnd. Je tam výhoda, že má čítačku odtlačkov prstov.
    Všade sa píše, že tento notebook má 2 disky jeden 1TB 5400rpm HDD a druhý 16GB SSD disk, ale neviem prečo, mne ten druhý SSD disk vôbec nezobrazuje, normálne ako keby tam nebol, nenašiel som ho ani v správe diskov, ani neviem či vôbec fyzicky v notebooku je (notebook som neotváral).

Operačný systém
Bez OS

Notebooky Lenovo ThinkPad Edge sú ideálnou voľbou pre manážerov, podnikateľov a študentov. Dokonalá rovnováha výkonu a ceny, robustná konštrukcia, moderné technológie pre efektívnu prácu a široké multimediálne funkcie pre zábavu. Vynikajúce moderné notebooky s veľmi tenkým dizajnom pre poctu vášmu ž

1zákazník odporúča produkt

• kvalitná obrazovka