Lenovo ThinkPad Edge E545 20B20015MC

Operačný systém
Bez OS

som veľmi spokojný

• Velmi tichy notebook
    • Fakt plasty vyzeraju lacno a zanechavaju sa na nich otlacky.

Za tuto cenu vyborny procesor plus 4jadro. Ukazovatele Caps a Num Lock, len po nainstalovani utilit /http://support.lenovo.com/sk/sk/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-edge-laptops/thinkpad-edge-e545/ - aj to len pri zmene na kratku chvilu.

• , zakúpené v Alza.sk

s produktom som spokojny az na procesor, ktory mal mať podla obchodu alza 2,8 GHz .. ma iba 1,9 GHz

Operačný systém
Bez OS

Lenovo E545 A8-4500M/4GB/500/DVDRW/15.6 HD AG/bez OS/black

som veľmi spokojný

• Velmi tichy notebook
    • Fakt plasty vyzeraju lacno a zanechavaju sa na nich otlacky.

• , zakúpené v Alza.sk

odporučil mi tento produkt znamy
    som spokojna

• , zakúpené v Alza.sk

Objednaný produkt mi zatiaľ vyhovuje.

• zatial velka spokojnost
    • neviem

sme velmi spokojni, dost rychly, dobra kamera
    odporucam