Samsung 905S3G-K02CZ

• rýchlosť
    • veľkosť
    • pomer cena výkon perfektný
    • veľkosť pevného disku

Notebook som hľadala asi pol roka kým som našla tento. Som s ním veľmi spokojná. Chcela som biely notebook, ktorý bude biely, stredne veľký, výkonný a nebude ani drahý. Myslím, že tento to spĺňa.

• nizka hmotnost
    • vydrz baterie
    • dizajn a spracovanie
    • niekedy sa vyskytnu problemy s wifi pripojenim
    • dodavany s Win 8

Pri rozhodovani o kupe zavazili rozmery a nizka hmotnost v kombinacii s vydrzou baterie. Nevyhodou bol asi dvojdnovy update softwaru (Win 8 -> Win 8.1, Samsung aplikacie a pod) cez wifi spojenie, ktore nie vzdy fungovalo.

Vyhotovenie je vcelku kvalitne, notebook sa prehnane neprehyna a zatial nic nevrzga/nepuka. Klavesnica a hlavne touchpad mi velmi vyhovuju, ale to je castokrat individualna zalezitost.

Konfiguracia nie je oslniva, ale ako notebook na cesty a bezne pouzivanie uplne postacuje. Ocenujem rychly pevny disk, ktory umoznuje spustenie OS uz v priebehu 4-5 sekund, co je dokonca menej ako uvadza vyrobca (8 sekund).

Za danu cenu som s kupou spokojny.

• vaha
    • rozmery
    • win 8
    • cierna nabijacka k bielemu notebooku
    • 128gb SSD disk
    • zbytocne SAMSUNG applikacie

na cesty super
    skoda toho 128gb SSD disku z ktoreho WIN8 zabera cca 35gb, a po ugrade na WIN8.1 este viac
    zbytocne SAMSUNG applikace, ktore su vhodne akurat tak na odinstalovanie

Vstavaná webkamera
SSD
Počet jadier procesora
čierne

Doplňte svoj vlastný zmysel pre štýl exkluzívnym prémiovým vzhľadom, ktorému sa nič nevyrovná, a kultivovaným aerodynamickým dizajnom prenosného počítača Samsung radu 9.

Jeho elegantné celohliníkové telo bolo pieskované, aby sa dosiahla elegantná matná povrchová úprava.

Vzhľad prenosného počítača zvýrazňuje sofistikovaná farba Marble White a nádherne vytvarované prvky.

Procesor:

Rozhranie:

Micro HDMI mini-VGA

USB 2.0

USB 3.0

Slot na pamäťové karty SD, SDHC, SDXC 1x Konektor mini Ethernet (adaptér) 1x Sluchátka/mikrofón

Batéria:

• vydrz baterie
    • dizajn a spracovanie
    • niekedy sa vyskytnu problemy s wifi pripojenim
    • dodavany s Win 8

Za danu cenu som s kupou spokojny.

• vaha

zbytocne SAMSUNG applikace, ktore su vhodne akurat tak na odinstalovanie

• Váha,cena ,výdrž

Lahký,prenosný,pekný

• , zakúpené v Alza.sk

• Ľahký, rychli, tichý, v den nákupu super cena
    • Zatial neviem ohodnotiť, mám ho len 10 dní

Odporúčam, po aktualizáciiwin na 8.1 všetko ok