Acer Chromebook 14 NX.GC2EC.003

Operačný systém
Chrome OS

Ja som spokojna objednával mi to syn na to čo potrebujem ja :) a mne to staci . Rýchle zapínanie netreba dlho čakať sem tam pri potvrdení treba opakovať tlačítko, ale inak spokojná....dakujem

Operačný systém
Chrome OS

Acer Chromebook 14 je moderný notebook navrhnutý na bežnú kancelársku prácu a audiovizuálnu zábavu.

Je vhodný najmä pre kancelárske alebo domáce použitie, neúnavne vám bude pomáhať aj na cestách.

Zaujme vás krásnym dizajnom a svojou všestrannosťou.

1zákazník odporúča produkt

• Nízka hmotnosť, rýchly štart, dlhá výdrž batérie, dobré spracovanie.
    • Slabá kompatibilita s MS office. Offline to takmer nefunguje - veľmi obmedzené funkcie, rýchlosť veľmi pomalá. Aj keď spracujem dokument v inom PC mi to porozhadzuje. Slabý výber aplikácií.

Škoda peňazí, kúpte si klasiku, robte na windowse a zbytočne si nežerte nervy s týmto zázrakom. Je to dobré tak na prehliadanie stránok a cestovanie, lebo baterka fakt dlho vydrží, najmä ak ste offline. Dobrý namiesto tabletu, alebo čítačky.