Apple MacBook Air MJVE2SL/A

Výdrž batérie
12 hodín

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Bateria, hlucnost

Je to dobry notebook na surfovanie atd. Bateria vydrzy cely den.

• Vykon,spolahlivost
    • Touchpad dokonaly,vobec netreba mysku
    • Podsvietena klavesnica
    • Maximalne tichy chod
    • Vysoka cena

Vsetko ok az na tu cenu ale to je apple ziadny umelak ale kvalitne hlinikove spracovanie

• , zakúpené v Gigastore

Produkt je super, bol doručený v bezproblémovom stave. Používa s ami skvelo, má dlhú výdž baterky, je ľahko prenosný, rýchli. S eshopom som nemala žiadn problém pri komunikácii, Tovar mi doručili do 4 pracovných dní. Som veľmi spokonná a odporúčam vám tento eshop.

Operačný systém
Výdrž batérie
12 hodín

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Finalista

Výnimočne designovaný notebook z dielní spoločnosti Apple v neuveriteľne tenkom šasi kompaktných rozmerov aj veľmi nízkej hmotnosti. To skrýva to najmodernejšie zo súčasného hardvéru, čo pre vás znamená rýchlu obsluhu a zároveň neuveriteľne dlhú výdrž na batériu až 9 hodín! Jeho dizajn je tradične jednoduchý, ale pritom ľúbivo neobyčajný a veľmi funkčný. Ľahko sa stane vaším partnerom pre každodenné cestovanie a ničím nerušené využívanie potrebných funkcií.

• Vyspelé procesory Intel Broadwell
  • Mimoriadne nízka energetická náročnosť s výdržou až 9 hodín
  • Tenké a veľmi ľahké prevedenie
  • Ultrarýchle čisto flashové úložisko
  • Thunderbolt vo verzii 2 a 2x USB 3.0
  • Podsvietená klávesnica
  • Spoľahlivý spoločník na prácu aj zábavu

MacBook Air už plne využíva pokrokové procesorov Intel Core i5 piatej generácie. Táto dokonale vyladená architektúra poskytuje oveľa vyšší výkon, ale pri výrazne nižšej spotrebe. Máte teda dostatok energie na celý pracovný deň. Pokiaľ MacBook Air necháte spať dlhšie ako tri hodiny, tak prejde do pohotovostného stavu, v ktorom batéria vydrží nabitá až 30 dní. Pripojenie k sieti si užijete maximálnou rýchlosťou vďaka prítomnosti štandardu 802.11ac.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• Bateria, hlucnost

Je to dobry notebook na surfovanie atd. Bateria vydrzy cely den.

• Vykon,spolahlivost
    • Touchpad dokonaly,vobec netreba mysku
    • Podsvietena klavesnica
    • Maximalne tichy chod
    • Vysoka cena

• ~OSX
    • ~Bateria vydrżi 12 hodin ako tvrdia
    • ~Trackpad
    • zatial nic , mam to co som potreboval

Fungujem s apple iPhone uz 6 rokov a ipad mam 4 roky a nikdy som nemal problem , tak ze som si s plnou dvoverou kupil MBA a presne splnil to co som od neho cakal.
    Rychlost , spolahlivost a bezproblemovost.
    Chvilku trva pokial sa clovek nauci co a ako ale potom to je uz radsot.

• , zakúpené v INGRAM

• Rychly, vykonny, super zvuk farby a aplikacie. Krasny dizajn, lahky a tenky. Baterka vydrzi aj cely den bez nabijania.

• asi vsetko
    • zatial som nic negativne nenasiel

Odporucam kazdemu, koho windows prestane bavit.

• proste Apple

proste Apple

• Výdrž batérie
    • Skvelé rozlíšenie displeja
    • Magsafe 2 (

Toto bol môj prvý Macbook a som s ním úplne spokojný, až na tú cenu.

• - rýchlosť
    • - veľkosť a váha
    • - cena
    • - ovládanie
    • Zatiaľ som nezistila

Som spokojná

• - mrzne
    • - batéria po 5 hodinách zdochla
    • - 4 GB na túto dobu je bieda (pokiaľ nie je ddr4)
    • - celé zle
    • - OS

Reálna výdrž batérie je 5 hodín pri zaťažení o 9 hodinách od výrobcu alebo 3 dňoch s recenzií vyššie môžete snívať. Notebook pravidelne / nepravidelne mrzne a to dosť naštve keď si človek strihá videá a podobne. Pôvodne som myslel že sa jedná o chybný kus ale reklamácia neprešla, že vraj je to pri apploch bežné. čo dodať na záver nenechajte sa oklamať za tieto peniaze môžete mať výkonnejší notebook, ktorý nemrzne a podporí aj viac aplikácii ako tento odpad.