Asus F550VX-DM588

• kapacita ram
    • bez OS
    • pomer výkon/cena
    • plne kompatibilný len s windows 10

Tento notebook sa mi veľmi pozdával,pretože som hladal taký normálny pomer výkon/cena a myslím si,že táto volba bola až nad moje očakávania :-) Čo sa týka toho,že je notebook dodávaný bez OS to pokladám za výhodu,avšak nie som moc spokojný s tým,že plne kompatibilný OS nebol prvý mnou nainštalovaný Windows 7 Ultimate,ale WIndows 10...ale to je len môj dojem,pretože na všetkých svojich doterajších PC som mal Windows 7 a z toho dôvodu si musím zvykať na nový OS Windows 10.

• , zakúpené v INGRAM

32 mm
Výška
251 mm
čierne

Základem notebooku je čtyřjádrový procesor Intel Core i5-7300HQ, pracující na frekvenci 2,5 GHz, doplněný o 8 GB operační pamětí. Vybaven je 15,6" matným displejem s Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů. Obrazová data má na starost grafická karta NVIDIA GeForce GTX 950M s 2 GB vlastní pamětí. Pro data je k dispozici pevný disk s kapacitou 1 TB. Notebook je dále vybaven bezdrátovým připojením Wi-Fi a Bluetooth, webkamerou a čtečkou paměťových karet. Dodáván je bez operačního systémemu.

• , zakúpené v ello24

• výkonný procesor