Asus F556UQ-DM309T

Operačný systém
Windows 10
Herný notebook

• , zakúpené v SM-SERVIS

• Dobrá cena, pomer,výkon. Mám ho len pár dní som s ním zatiaľ spokojný.
    • Zatial nič

Po prvý krát vlastním notebook som s ním nadmieru spokojný.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• kvalitný výrobok
    • dobré parametre
    • skvelá (najnižšia) cena

výborná kúpa

• -pekny dizajn a prevedenie
    • -objemny HDD
    • -smart gesture control / s vyhradami/
    • -vcelku slušná výdrž batérie v závislosti od prace s notebookom /pozeranie filmov a surfoanie na nete- cca 4-5 hod., práce náročnejsie na CPU do 3 hodín/
    • - touchpad má slabu odozvu po dvojitom poklepaní, tažko niečo označiť v texte
    • - zvláštne zvuky HDD pri zapínaní a vypínani
    • -reproduktory na spodnej strane NTB, pri pozicii NTB na kolenách tlmený zvuk a znížená hlasitosť
    • -nutnosť odinštalovať bloodware z NZT lebo spomaľuje chod
    • -notifikačné diódy umiestnené tak, že ich ani nie je vidieť pri bežnej práci
    • -žiadna notifikácia zapnutého capslock a num lock
    • -nepáči sa mi zobrazovanie displeja aj pri akychkolvek možnostiach nastavenia-osobný názor

Vcelku dobrý ntb s viacerými výhradami ako popisané vyššie. Zo začiatku dosť spomalený chod, čakal som niečo viac od nového NTB s takými parametrami. V porovnaní mojej 7r. toshiby s podobnými parametrami a slabsím CPU rýchlosť podobná.

Operačný systém
Windows 10
Herný notebook

Všestranný a spoľahlivý notebook ASUS F556UQ-DM309T vám svojím výkonom pomôže zvýšiť produktivitu práce, ale aj sprostredkovať nástroje pre chvíle zábavy, či už ide o hranie hier, sledovanie filmov alebo počúvanie hudby. Výnimočné vlastnosti v kombinácii s funkciami operačného systému Windows 10 Home zabezpečia potrebnú rýchlosť, pohodlie i vybavenie pre prácu i zábavu. Nesporný výkon Spracovanie dát všetkého druhu má na starosti výkonný procesor Intel® Core i5-6198DU pracujúci s frekvenciou 2,3 GHz. V...

• , zakúpené v SM-SERVIS

• Dobrá cena, pomer,výkon. Mám ho len pár dní som s ním zatiaľ spokojný.
    • Zatial nič

Po prvý krát vlastním notebook som s ním nadmieru spokojný.

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• kvalitný výrobok