Asus UX390UA-GS031R

Windows 10 Pro
Ultrabook

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Peckááá, absolútna špička na túto miniatúru. Extrémne ľahký a rýchly.
    • Nie je na hry, grafika nie je na to stvorená, menší display, ale ak si vyberiete toto, tak s tým treba počítať.

Chcel som ho ihneď ako novinku.

Windows 10 Pro
Ultrabook

ZenBook 3 je dielom tých najzručnejších a najnadanejších tvorcov. Aby sme mohli vytvoriť jeho výnimočne štíhly profil 11,9 mm, museli sme vyvinúť najmenší pánt notebooku na svete ? ten nakoniec meria iba 3 mm. Aby ste si mohli užívať pohodlie klávesnice plnej veľkosti, museli sme ju obohnať okrajom so šírkou iba 2,1 mm. A keď už sme boli v tom, v spolupráci s odborníkmi na slovo vzatými zo spoločnosti Harman Kardon sme vytvorili výkonný audiosystém zložený zo štyroch reproduktorov.

Produkty ZenBook sú preslávené svojím nádherným vzhľadom, ktorý aj v prípade notebooku ZenBook 3 na prvý pohľad rozpoznáte podľa ikonického brúseného kovového povrchu s motívom sústredných kruhov inšpirovaným zenovou filozofiou, ktorý zdobí jeho celokovové telo. Zhotovenie tohto skvostu si vyžiadalo 32 výrobných krokov. Na záver sme uplatnili špeciálny dvojfázový proces pokovania, ktorým sme dodali prekrásny zlatistý nádych hranám. A aby bol nový zmyselný motív skutočne kompletný, doplnili sme unikátne zlaté logo ASUS a klávesnici prepožičali podsvietenie rovnakej farby.

Procesor

Intel Core i7-7500U Kaby Lake (2,70-3,50GHz)

• Počet jadier procesora: 2
  • Passmark: 4809 (25.10.2016)

Displej / Grafika 12.5", 1920x1080 (FHD)

• Typ displeja: lesklý, IPS
  • Grafická karta: Intel HD Graphics 620

Optická mechanika nie je

Pamäť 16GB DDR3 1600MHz 1TB SSD v M.2

Pripojenie k sieti

• Bluetooth: Áno
  • Typ sieťovej karty: WLAN
  • Wi-Fi štandardy: a, ac, b, g, n
  • Podpora WiDi: Áno

Microsoft Office 365 na 1 mesiac

Obal

Redukcia z Type C/Type A, Type C/Hdmi

Windows 10 Pro 64 bit.

Fyzické charakteristiky a farebné prevedenie

• Výška [mm]: 1,2
  • Šírka [mm]: 296
  • Hĺbka [mm]: 191
  • Hmotnosť [kg]: 0,9

1zákazník odporúča produkt
  • Zenbook 3 sa snaží osloviť špecifickú skupinu ľudí a to sa mu aj darí. Množstvo ľudí ho porovnáva ku 12-palcovému Macboo...

Zobraziť celú recenziu na www.gamesite.sk

• ASUS ZenBook 3 UX390UA, to je 12 palcov luxusného vzhľadu s tenkým telom a mušou hmotnosťou. Predstavuje výkonnejšiu alt...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Peckááá, absolútna špička na túto miniatúru. Extrémne ľahký a rýchly.

Chcel som ho ihneď ako novinku.