Recenzie Asus X542UQ-DM233T

Overené recenzie Asus X542UQ-DM233T

Overený zákazník DOMOSS

PeteRusoo

Pridané: 1. februára 2018

(Upravené 1. februára 2018)

Zakúpený v DOMOSS

• kupoval som januar 2018 a notebook som kupil za 607eur a v takejto cene: najnovsi procesor Intel 8.generacia, 8GB ram, 1TB HDD, grafika GeForce 940mx, kvalitny matný displej cize nie je o com. vykon za taku cenu je fakt dobry.

velka kvalita za dobru cenu. jedina nevyhoda notebooku, ale nie iba tohoto su aktualizacie pre Win10 a programy od Asusu. pri prvom spusteni notebooku som myslel, ze sa to rychlo nainstaluje (tie aktualizacie) a potom, ze to hned vypnem v nastaveniach. lenze prve aktualizovanie robilo asi 10hod cisty cas. po odinstalovani niektorych programov od Asusu a skonceni a vypnuti aktualizacii uz ide vsetko tip top. AKTUALIZACIE VO WIN10 SA NEDAJU VYPNUT V KLASICKOM NASTAVENI, AKO BOL UZIVATEL ZVYKNUTY. TREBA SI POZRIET NA YOUTUBE VIDEA, ZE AKO SA TO VYPINA. STACI NAPISAT - VYPNUTIE AKTUALIZACII PRE WIN10 A NAJDE VAM VIAC SPOSOBOV, ZE AKO TO VYPNETE. POTOM JE LEN NA VAS, KTORY SPOSOB ZVOLITE.

Asus X510UQ-BQ547T

Asus X510UQ-BQ547T