Dell Vostro 14 3401 6WYTK

Herný notebook
Typ panelu
IPS

• , zakúpené v dell-shop.sk

Vostro je veľmi kvalitný notebook,rýchlo reaguje ,ma krásne farby,jednoduché nastavovanie parametrov,výhodou je podsvietený kláves.má dostatok portov,som spokojný,odporúčam.Čo mi možno chýba na ňom je dvd mechanika,ale inak kvalita.

• podsvietena klavesnica, dobra obrazovka,
    • mimoriadne zle umiestnene reproduktory
    • velmi hlučný ventilátor

Celkovo solídny NB, má ale velmi zle umiestnené reproduktory a to na spodku tela. Výšky sú preto zatlmené, zvuk je celkovo biedny. Okrem toho má mimoriadne hlučný ventilátor, ktorý sa spúšťa aj pri bežnom surfovaní po nete teda bez vačšej záťaže. Toto sú pre mňa zásadné nedostatky. V tej cene očakávam lepšie vyladený stroj.

Operačný systém
Windows 10 Pro
Produktový rad
Dell Vostro
Ultrabook
Herný notebook
Typ panelu
IPS

14palcový notebook Dell Vostro 14 3000 s Full HD displejom, 2stranným úzkym rámikom, procesorom Intel® Core™ 10. generácie je skvelý pomocník do každej menšej firmy.

Pre vysoký výkon využíva tento 14" notebook 2jadrový procesor

Intel Core i3-1005G1, ktorý spoľahlivo uspokojí všetky vaše požiadavky. Obrazový výstup s úchvatnými detailmi v rozlíšení Full HD zaistí vysoko integrovaná grafická karta

Intel UHD G1. Operačná pamäť s veľkosťou 8 GB vám poskytne dostatok výkonu aj pre náročné aplikácie a multitasking.

SSD jednotka s kapacitou 256 GB prináša rýchlosť pri štarte aplikácií a načítaní systému, bleskové prenosy dát aj dostatočný priestor pre ukladanie vašich dát. Vostro 14 3000 má proste všetko čo má poriadny notebook mať.

Notebook je dodávaný s operačným systémom Windows 10 Pro.

Zažite neprerušovanú produktivitu

Lepší displej

Skvelý panel s rozlíšením Full

HD ponúka vyšší jas a svieže farby pre lepšie zážitky pred obrazovkou a 2stranný úzky okraj zlepšuje zobrazenie a pomáha minimalizovať rušivé vplyvy.

ExpressCharge

Nabite batériu z 0 % na 80 % v priebehu jedinej hodiny a nebuďte pri práci na cestách viazaní na zásuvku.

Dell Mobile Connect

Užite si bezproblémové prepojenie notebooku a chytrého telefónu so systémom

Android alebo iOS. Systém Dell Mobile Connect umožňuje pristupovať k niekoľkým zariadeniam a aplikáciám, aby bolo nutné deliť pozornosť.

Výkonné spracovanie

Zvládnite celý pracovný deň vďaka výkonu procesorov Intel®

Core™ 10. generácie.

Konštrukcia, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Cestovanie naľahko

Nový, vylepšený notebook Vostro 14 3000 (3401) má hmotnosť 1,58 kg, je tenký menej ako 20 mm a je pripravený na cestu kamkoľvek.

Dostatok portov

Notebook je vybavený množstvom portov a čítačkou pamäťových kariet SD, čo zabezpečí prepojenie s najpoužívanejšími zariadeniami.

Rozsvieťte ho

Vďaka podsvietenej klávesnici môžete pracovať bez ohľadu na svetelné podmienky vo dne v noci.

Dôkladné zabezpečenie

TPM 2.0

Trusted Platform Module 2.0 je bezpečnostný čip firemnej triedy na základnej doske, ktorý vytvára a ukladá heslá a šifrovacie kľúče. Overí, či pred spustením nedošlo k zásahu do počítača, a ochráni dáta pred externými softvérovými útokmi.

1zákazník odporúča produkt

• podsvietena klavesnica, dobra obrazovka,