Dell XPS 13 N-9360-N2-514S

• , zakúpené v Notebooky-DELL.sk

• Nekonečná batéria :) Tých 13-14 hodín je u matnej verzie reálnych
    • U mojej verzie kvalitný matný displej
    • Výborné záručné podmienky
    • Vhodný aj pre dual boot Linux Mint/Win10. (Podpora Ubuntu Linuxu výrobcom)
    • Tenké rámiky okolo displeja
    • Ventilátory som ešte nepočul, na druhej strane nehrám hry.
    • 16 GB verzia s 256GB SSD sa u nás nedá zohnať
    • inak asi nič

Mám Del XPS 13 KabyLake asi dva týždne a som s ním maximálne spokojný. Nenašiel som vlastne nič, čo by mi na ňom skutočne vadilo.

Procesor
Numerická klávesnica
Podsvietená klávesnica
Počet USB 2.0
strieborné

DELL XPS 13 9360 i5-8250U 13.3"FHD 8GB 256GB SSD W10 2rNBD Najnovší DELL XPS 13 model s označením 9360 má 8.generáciu procesorov Intel Core, rýchle SSD disky zapojené v novom rozhraní PCIe a Thunderbolt konektor, ktorý umožňuje pripojiť viacero zariadení (prostredníctvom redukcie/doku) a zároveň napájať a dobíjať batériu.

XPS 13 je najkompaktnejší 13palcový Ultrabook™ s 13,3 palcovým displejom v tele o rozmeroch obvyklých pre 11palcové notebooky. Je tiež tenký ako britva - iba 9-15 mm - a váži už od 1,2kg, takže je pohodlné brať si ho z práce domov. XPS 13 má vynimočnú kvalitu spracovania. Konštrukcia z opracovaného hliníka je pre vyššiu odolnosť precízne vyrobená z jediného bloku. Základňa z uhlíkových vlákien je pevná a ľahká ako hliník, ale príjemnejšia na dotyk. Podsvietená klávesnica v plnej veľkosti uľahčuje písanie pri slabom osvetlení.

Technické parametre

• Procesor : Intel® Core ™ i5-8250U Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
  • Pamäť : 8GB LPDDR3 1866MHz
  • Operačný systém : Windows 10 (64bit)
  • Kapacita disku : 256GB SSD PCIe NVMe M.2
  • Displej : 13.3 "FullHD (1920x1080) InfinityEdge, matný
  • Grafická karta : Intel (R) HD Graphics 620
  • Webkamera : Širokouhlá webová kamera s vysokým rozlíšením a dvoma digitálnymi mikrofóny
  • Pripojenie : Killer 1535 802.11ac 2x2 Wifi, Bluetooth 4.1
  • Batérie a napájanie : 4 článková 60Whr batéria (integrovaná) + 45W napájací adaptér
  • Farba : Strieborná

Výbava a príslušenstvo

• Klávesnica : Česko / slovenská klávesnica, odolná proti poliatiu (podsvietená)
  • Software : Microsoft Office Software Trial
  • Software : McAfee 30 denná skúšobná doba

Konektivita 1x USB 3.1 typ C / Thunderbolt 3 2x USB 3.0 s funkciou PowerShare čitačka pamäťových kariet

Výstup pre slúchadlá / vstup pre mikrofón

Noble lock slot

Rozmery a hmotnosť:

• Rozmery : 304 x 9(až 15) x 200 mm (Š x V x H)
  • Hmotnosť : od 1.2 kg

Záruka 2 roky Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovného dňa

1zákazník odporúča produkt
  • Dell XPS 13 2-in-1 je krok správnym smerom. Výrobca zvládol ponúknuť základné vlastnosti ktoré sa od zariadenia tohto ty...

Zobraziť celú recenziu na techbox.dennikn.sk

• , zakúpené v Notebooky-DELL.sk

• Nekonečná batéria :) Tých 13-14 hodín je u matnej verzie reálnych
    • U mojej verzie kvalitný matný displej
    • Výborné záručné podmienky
    • Vhodný aj pre dual boot Linux Mint/Win10. (Podpora Ubuntu Linuxu výrobcom)
    • Tenké rámiky okolo displeja
    • Ventilátory som ešte nepočul, na druhej strane nehrám hry.
    • 16 GB verzia s 256GB SSD sa u nás nedá zohnať
    • inak asi nič