HP 250 X0Q25ES

• Full HD
    • Matný displej
    • Dizajn
    • Neprehrieva sa
    • Mám ho len krátko a zapína sa veľmi pomaly, snáď zistím čím to je a vyladim to.

Skvelý pomer cena-výkon. Chcela som notebook primárne na sledovanie filmov a som úplne spokojná. Zapína sa síce pomalšie, ale nie je to nič hrozné a vzhľadom na cenu som rýchlosť blesku ani veľmi nečakala.
    Páči sa mi dizajn, mám ho v striebornej farbe a nemenila by som. Ideálny pre ľudí čo nechcu investovať do notebooku, ale občas sa im zíde.

• , zakúpené v TPD.sk

• pekny

• Dobry pomer cena/vykon

Operačný systém
Windows 10

Už 5. generácia oceňovaného notebooku, ktorého si užívatelia vážia pre jeho spoľahlivosť a optimalizáciu pre prácu na cestách. Tomu zodpovedá aj zvýšená odolnosť, ktorá chráni notebook v náročnom prostredí a nechýbajú ani potrebné funkcie zabezpečenia. Ide tak o praktického spoločníka pre každodenné pracovné nasadenie. Môžete si byť istí, že notebook HP 250 G5 zvládne všetky vaše každodenné úlohy.

• Full HD
    • Matný displej
    • Dizajn
    • Neprehrieva sa

• , zakúpené v TPD.sk

• pekny

• Dobry pomer cena/vykon
  • , zakúpené v DOMOSS

• Velmi pekny na pohlad , cena a vykon je sumerna , ak chcete nieco jednoduchsie odporucam
  • , zakúpené v Change Computer

HP bolo vždy v pohode. Nie je problém

• - nízka cena za Full HD notebook
    • - nehlučný chod, lebo je bez ventilátora (stačí pasívne chladenie na procesore)
    • - celkom pekný dizajn
    • - numerická klávesnica
    • - 4GB RAM čo je dosť vzhľadom na cenu okolo 300,- eúr.
    • - integrovaná grafická karta Intel v procesore
    • - notebook má len jednu pozíciu na RAM a teda sa nedá pridať ďalšia pamäť RAM, jedine vymeniť vložený 4 GB modul za napríklad 8 GB modul. 128 bitový prístup do RAM sa však dosiahnuť nedá a ide iba 64 bitový prístup do RAM
    • - LEDky na Power a HDD sú z boku a sú veľmi malé
    • - integrovaná Intel grafická karta stačí na filmy ale nie na hry.

Notebook má Full HD (1920x1080) displej a je osadený dvojjadrovým procesorom Celeron ktorý má základný takt 1600 MHz ale ide turbo až na 2.4 GHz. 4 GB RAM stačia a aj osadený 500 GB HDD. Notebook má VGA kamerku a aj mikrofón. Za cenu okolo 300 eúr je to výborný notebook s Full HD displejom. Jedinou chybou je pre mňa to že notebook má len jednu pozíciu na RAM modul. Notebook je určený hlavne na pozeranie filmov a pozeranie Youtube. Nie je vhodný na nové hry pre ktoré nemá dostatočne výkonný procesor a ani vhodnú grafickú kartu. Na kancelárske účely a na pozeranie filmov vhodný. Na hry nie.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Mám ho len 2 týždne a spokojnosť je veľká, na účely pre ktoré som ho chcela resp.potrebovala-bežné domáce použitie a študijné účely plne postačujúci s pekným designom. Pre mňa oproti minulému notebooku podstatne nižšia váha.
    • Nemá kontrolku num klávesnice, ale zisťujem že sa to dá prežiť :-)
    • Trošku mi vadí krátka dĺžka kábla na napájanie batérie.

Pekný design
    Nízka hmotnosť
    Výborná cena

Krátky kábel na nabíjanie batérie