HP 255 M9T12EA

Produktový rad
HP 255
Ultrabook
Herný notebook

Oceňovaný notebook firemného razenia, ktorého si užívatelia váži pre jeho spoľahlivosť a optimalizáciu pre prácu na cestách. Tomu zodpovedá aj zvýšená odolnosť, ktorá chráni notebook pred každodennými nástrahami. Ide tak o praktického spoločníka pre každodenné pracovné nasadenie. To všetko a omnoho viac je rad notebookov 250 G4 od spoločnosti HP. Vďaka svojmu zameraniu má notebook zvýšenú odolnosti nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu. Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového prenosu obrazu.

Za pomoci moderných technológií budete mať ako užívateľ vždy k dispozícii dostatok výkon. Či už výpočtového, ktorý dodávajú moderné procesory, alebo grafického za pomoci diskrétnych grafických akcelerátorov. Notebooku ďalej nechýba podpora pre moderných ochranné prvky s možnosti šifrovania dát uložených na pevnom disku. Nikto nepovolaný sa tak k vašim citlivým dátam nedostane.

To je nielen integrácia moderného rozhrania USB, ale tiež konektivita typu Wi-Fi pre pripojenie k bezdrôtovým sieťam. Výrobca ďalej myslel aj na zábavu a preto notebooku nechýba prepracovaný softvér DTS Studio Sound s pohlcujúcim priestorovým zvukom s hlbokým podaním basov a zreteľne počuteľnými konverzáciami, ktorým oživíte svoje pracovné schôdzky.

Parametre a špecifikácie:

Základné parametre

AMD E-Series (Beema), E1-6015(1.4GHz)

Počet jadier procesora: 2

Bez OS

Displej / Grafika 15.6“, 1366 x 768 (HD)

• Typ displeja: matný

Frekvencia pamäti [MHz]: 1 600 500GB 5400 Rpm

Pripojenie k sieti

• Bluetooth: Áno
  • Typ sieťovej karty: LAN, WLAN
  • Wi-Fi štandardy: b, g, n

Rozhranie

• HDMI: 1x
  • VGA [D-Sub]: 1x
  • Počet portov USB 2.0: 2x
  • Počet portov USB 3.0: 1x

Fyzické charakteristiky a farebné prevedenie

• Výška [mm]: 24,3
  • Šírka [mm]: 384,3
  • Hĺbka [mm]: 254,6
  • Hmotnosť [kg]: 2,1
  • Numerická klávesnica: Áno

4zákazníci neodporúčajú produkt

Rozhodol som sa pre win7. Ide mi a šlape ako hodinky. Dnes by som si ho už nekúpil. Radšej by som si doplatil nejaké to euro a kúpil by som si lepší, výkonnejší!!! :)

• , zakúpené v Change Computer

na bezne veci ako office, internet staci

• Dobrá cena /pomer- výkon

za tie peniaze nieje čo riešiť

• pekný
    • Windows 8.1 32 bit bez problémov funguje, vzhľadom na nízku cenu uspokojivý výkon pre kancelársku prácu a podobne
    • slabšie reproduktory

Som spokojný, za málo peňazí som kúpil presne to čo som potreboval.

• všetko
    • neodporúčam kúpu
    • chcel som vrátiť tovar odpísali mi ,že je to možné do 14 dní ,,avšak odpovedali mi až po uplynutí doby 14 dní, zavádzajú, neodporúčam kúpu v tomto obchode, radšej si pripladte 10 eur a kúpte niekde inde

NEKUPOVAŤ nič v obchode GIGASTORE.SK !!!!!

• , zakúpené v Shoppie.sk

• nemohol som nainstalovat Win7 od Microsoftu, netvrdim, ze som nespravil chybu pri instalacii, ale Linuxi mam na nom nainstalovane 2, a idu perfektne

odporučam pre Linux mageia, pripadne Ubuntu Kylin 15.10. ja ho mam na acer - i a všetko je o.k.

• displej je celkom dobry za tu cenu
    • windows ide velmi pomali kvoli slabemu podpriemernemu HW
    • kratka vydrz na baterii aj so slabim procesorom pri beznych ulohach.

Nainstaloval som si chromium os a je rychlejsi a bateria vydrzi dlhsie. Ale windows ma viac funkcii ale na tomto ntbooku je velmi pomali. Odporucam si trochu priplatit pri vybere notebookov.

• -šikovný veľkosťou,nič viac
    • -je strašne pomalý
    • -mobil načitáva stránky rýchlejšie
    • -povrchová uprava mi príde ako z papiera
    • -nie je súci ani na jednoduchú prácu s ním

Absolútne ho neodporúčam,ani kvôli cene...Radšej si trošku priplatiť a neskôr neľutovať...Až po kúpe sme sa radili s informatikom a ten by ho určite nekúpil.Veľké sklamanie