Lenovo IdeaPad V330 81AX00SWCK

Lenovo IdeaPad
Ultrabook
Herný notebook

• , zakúpené v AXDATA

Vybral som si notebook, ktory splna parametrami moje poziadavky.

• , zakúpené v BONUSKO

Produktový rad
Lenovo IdeaPad
Ultrabook
Herný notebook

15,6" notebook • Full HD displej • rozlíšenie 1 920×1 080 px • 4-jadrový procesor Intel Core i5-8250U (3,4 GHz) • samostatná grafická karta AMD Radeon 530 (2 GB) • pevný disk 1 000 GB + SSD 128 GB • operačná pamäť 8 GB • Bluetooth • Wi-Fi ac • 2× USB 3.0 • 1× USB-C • HDMI • VGA • HD webkamera • DVD mechanika • čítačka pamäťových kariet • čítačka odtlačkov prstov • podsvietená klávesnica s numerickou časťou • operačný systém Windows Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v AXDATA

Vybral som si notebook, ktory splna parametrami moje poziadavky.

• , zakúpené v BONUSKO

• zatiaľ žiadna

• Rýchlosť SSD
    • Podsvietená klavesnica
    • Rýchlosť notebooku
    • Vzhľad
    • Hmotnosť
    • Cena (kupoval som ho za 540€)
    • Materiály z ktorých je notebook vyrobený
    • Overená značka
    • Predinštalovaný Windows 10
    • Notebook ma graficku kartu
    • Notebook má samozrejme zopár nevyhod. Medzi najvačšie patrí, slabšia batéria. Notebook krátko vydrží. Ostatne nedostatky su prehliadnuteľné, napríklad senzor odltačkou prstov nie vždy funguje správne (može byť moja chyba) preto využivam heslo. Medzi ďalší nedostatok, tiež prehlioadnutelný je, že touchpad nemá viditeľné tlačidla, sú zabudované.. Čo nevádí, pretože k notebooku používam bluetooth myš, a samotný touchpad použivam len občas.

Notebook sa určite oplatí. Zodpovedá cene za ktorú sa predáva. Je elegantný, vhodný domov, alebo na verejne miesta, ľahko sa prenáša. Nie su s ním žiadne problémy. Je určený na kancelársku prácu, jednoduchšie programy a podobne. Neseká, vďaka SSD disku má aj rýchly štart Windowsu.

• Vybral som si presne to, čo som potreboval

zatiaľ žiadne

• Zatiaľ spokojný
  • , zakúpené v Gigastore

• dobry vykon za rozumnu cenu
  • , zakúpené v INGRAM

• absolútna bezpečnosť pri otváraní otlačkom :)
    • pracuje rýchlo
    • dobrá grafika i zvuk
    • TouchPad bez tlačidiel mi trošku vadí

Používam krátko, no zatiaľ maximálna spokojnosť