Recenzie Xiaomi Mi Air 12,5

Overené recenzie Xiaomi Mi Air 12,5

techbox.dennikn.sk

Pridané: 8. júla 2017

Xiaomi Mi Air 13,3 - ultrabook ako sa patrí | TECHBOX.sk

Xiaomi Mi Air 13,3 je taký, ako sa od neho očakávalo. Je rýchly, ľahký, prenosný, dá sa povedať že aj všestranný. Dobiť ho môžete aj za pochodu, občasné prehrievanie prekúsnete, absenciu čítačky SD kariet vyriešite adaptérom a potom sa z neho budete už len tešiť.

Celá recenzia na techbox.dennikn.sk

fontech.startitup.sk

Pridané: 22. júna 2017

Recenzia | Xiaomi Mi Notebook Air: Prvý pokus vyšiel na jednotku

Za najväčšie plusy Mi Notebook Air považujem špičkové konštrukčné spracovanie a pochváliť musím aj reprezentatívny dizajn, ktorý však nie je úplným dielom Xiaomi. Jedným z najväčších ťahákov na kúpu tohto notebooku je určite jeho špičkový IPS displej, ktorý ponúka nádherné farby spolu s výbornými pozorovacími uhlami. Aj po stránke výkonu ide o solídne zariadenie, no aj napriek dedikovanej Nvidia grafike sa medzi herné stroje určite nezaraďuje. Mi Notebook Air si využitie nájde skôr u používateľov, ktorí notebook používajú ako pracovný nástroj.

Celá recenzia na fontech.startitup.sk

fontech.startitup.sk